Rosela Gjylbegu - Për mu paska kenë kismet

Rosela Gjylbegu - Për mu paska kenë kismet

Video Analysis for Rosela Gjylbegu - Për mu paska kenë kismet

May 19, 2013

1000 x 564

06:51

4 / 5 (17.7K ratings)

OVERVIEW

 • A

  FINAL GRADE

 • 4 / 5

  RATING

 • 17.7K

  VIEWS

ACHIEVEMENTS

 • USER
  SATISFACTION

 • TEACHER'S
  PET

 • TWO YEARS
  ONLINE

REVENUE

 • $33

  EST. TOTAL REVENUE

 • $0 - $1

  EST. MONTHLY REVENUE

 • $4 - $7

  EST. YEARLY REVENUE

GROWTH

 • 7

  AVG. DAILY VIEWS

* We try our best to gather the video's growth rate. This is an estimate for a cumulative growth of views.

VIDEO

Rosela Gjylbegu - Për mu paska kenë kismet

http://www.facebook.com/RoselaGjylbegu

Kenget Popullore te Shekullit

NO COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED
All Copyrights go to Tv Klan

SOCIAL ACTIVITY

 • 62 SHARES

 • 3 TWEETS

 • 3 +1's

 • 0 PINS

 • 0 SHARES

WEB RESULTS

 • www.dailymotion.com   Rosela Gjylbegu - Për mu paska kenë kismet - …

  May 18, 2013 · Video embedded · ROSELA GJYLBEGU & JULIANA PASHA - Xhaketa e kuqe & Rrjedh në këngë e ligjërime - 100 VJET MUZIKE ...

  http://www.dailymotion.com/video/x100gi5_rosela-gjylbegu-per-mu-paska-kene-kismet_music

 • en.wikipedia.org   Rosela Gjylbegu - Wikipedia, the free encyclopedia

  In 2010 Rosela becomes host and protagonist of the documentary “Discover Tirana with Rosela Gjylbegu ... “Për mu paska kenë kismet ...

  https://en.wikipedia.org/wiki/Rosela_Gjylbegu

 • www.facebook.com   Rosela Gjylbegu - për JU | Facebook

  Rosela Gjylbegu - Për mu paska kenë kismet - Video Dailymotion. dailymotion.com | By ROSELA GJYLBEGU. 568 5 13

  https://www.facebook.com/RoselaGjylbegu/posts/10153703712739602

 • www.dailymotion.com   Rosela Gjylbegu - Grurë dhe Këngë - Video Dailymotion

  May 12, 2013 · Video embedded · Rosela Gjylbegu - Për mu paska kenë kismet ... Rosela Gjylbegu & Bujar Qamili & Endri e Stefi Prifti - Potpuri Popullore Shkodrane dhe Korçare

  http://www.dailymotion.com/video/xzszz2_rosela-gjylbegu-grure-dhe-kenge_music

 • sq.wikipedia.org   Rosela Gjylbegu - Wikipedia

  Rosela Gjylbegu: Rosela Gjylbegu gjatë një sesioni fotografimi në Romë, mars 2010: Informacione: Emri: ... “Për mu paska kenë kismet ...

  https://sq.wikipedia.org/wiki/Rosela_Gjylbegu

 • self.gutenberg.org   Rosela Gjylbegu | Project Gutenberg Self-Publishing ...

  Albania in the Eurovision Song Contest 2007 Frederik Ndoci, Hear My Plea, Albania, Eurovision Song Contest 2007, English language, Rosela Gjylbegu

  http://self.gutenberg.org/articles/Rosela_Gjylbegu

 • www.ovidim.com   Rosela Gjylbegu - Potpuri Popullore - ovidim.com

  Rosela Gjylbegu - Potpuri Popullore. Resize; Like. Share × Thanks! Share it with your friends! URL × You disliked this video. Thanks ...

  http://www.ovidim.com/rosela-gjylbegu-potpuri-popullore_bad9199a1.html

 • www.ovidim.com   Luçie Miloti - Per Mu Paska Ken Kismet - ovidim.com

  Luçie Miloti - Per Mu Paska Ken Kismet. Resize; Like. Share ...

  http://www.ovidim.com/lucie-miloti-per-mu-paska-ken-kismet_4eb7cd578.html

 • Show More