XHEKI - Nese dashuri asht urrejtje

XHEKI - Nese dashuri asht urrejtje

Video Analysis for XHEKI - Nese dashuri asht urrejtje

September 14, 2013

1000 x 564

04:14

3 / 5 (1.4K ratings)

OVERVIEW

 • B

  FINAL GRADE

 • 3 / 5

  RATING

 • 1.4K

  VIEWS

ACHIEVEMENTS

 • TWO YEARS
  ONLINE

REVENUE

 • $2

  EST. TOTAL REVENUE

 • $0 - $0

  EST. MONTHLY REVENUE

 • $0 - $0

  EST. YEARLY REVENUE

GROWTH

 • 0

  AVG. DAILY VIEWS

* We try our best to gather the video's growth rate. This is an estimate for a cumulative growth of views.

VIDEO

XHEKI - Nese dashuri asht urrejtje

1,360

XHEKI - Nese dashuri asht urrejtje

SOCIAL ACTIVITY

 • 4 SHARES

 • 0 TWEETS

 • 0 +1's

 • 0 PINS

 • 0 SHARES

WEB RESULTS

 • www.dailymotion.com   XHEKI - Nese dashuri asht urrejtje - Video Dailymotion

  9/14/2013 · Video embedded · RROKUM ROLL - NAIM MALOKU: Nese pranohet kerkesa e Nikolicit ndamja e Kosoves asht e mundshme ...

  http://www.dailymotion.com/video/x14pk71_xheki-nese-dashuri-asht-urrejtje_music

 • www.dailymotion.com   Xheki 2014 - Tolerante ( Video Gezuar 2014 ) - dailymotion.com

  11/28/2013 · XHEKI - Nese dashuri asht urrejtje ... Xheki 2014 - Tolerante ( Video Gezuar 2014 ) 0 comments Dailymotion; About; Press ...

  http://www.dailymotion.com/video/x17ragl_xheki-2014-tolerante-video-gezuar-2014_music

 • www.facebook.com   Epse Xim Ademi | Facebook

  To connect with Epse, sign up for Facebook today. Sign Up Log In. Favorites

  https://www.facebook.com/xxiimmii.ximi?_rdr=p

 • www.balkanweb.com   Arrestohet një serb me eksploziv në makinë, shënjestra ...

  SI JEZU KRISHTI DHE MUHAMETI FLASIN PER DASHURI ... nuk flitet keshtu.Nese doni vellazeri te ... ne mengjes.Ktu ku asht ndertu katedralja ka qen ...

  http://www.balkanweb.com/site/arrestohet-nje-serb-me-eksploziv-ne-makine-shenjestra-katedralja-e-prishtines/

 • www.facebook.com   Deemookrat Gajraku | Facebook

  To connect with Deemookrat, sign up for Facebook today. Sign Up Log In. Favorites

  https://www.facebook.com/Deemookrat

 • www.academia.edu   Studime etnolinguistike, folklorike dhe sociolinguistike ...

  Studime etnolinguistike, folklorike dhe sociolinguistike për kulturën shqiptare në Maqedoni

  http://www.academia.edu/1151775/Studime_etnolinguistike_folklorike_dhe_sociolinguistike_p%C3%ABr_kultur%C3%ABn_shqiptare_n%C3%AB_Maqedoni

 • old.zeri.info   Zeri.info | Letër e hapur kryeministrit të Turqisë, me ...

  I nderuar z. Erdogan, Po ju shkruaj këtë letër të hapur me rastin e vizitës suaj në Kosovë. Prej ditësh këtu është proklamuar vizita juaj, me...

  http://old.zeri.info/artikulli/18302/leter-e-hapur-kryeministrit-te-turqise-me-rastin-e-vizites-se-tij-ne-kosove

 • docslide.net   Nene Tereza ne syte e botes - Documents - DOCSLIDE.NET

  Punët që bëhen me dashuri janë punët e paqes. ... O Zot më jep fuqi t‟u jap paqen. Të sjellë dashuri atje ku ka urrejtje, ...

  http://docslide.net/documents/nene-tereza-ne-syte-e-botes.html

 • www.explorerunivers.com   Shkenca vs Feja - explorerunivers.com

  ... Allahu thote qe te luftojne per Islam.Nese dikush ... te mbyt tere familjen ti nuk ke si te rritesh ndryshe perveq ne urrejtje ndaj te ... Paqë dhe dashuri,

  http://www.explorerunivers.com/t4735-shkenca-vs-feja

 • www.dardania.biz   Lajme nga bota Islame [Archive] - Page 3 - Dardania.de

  "Kjo është edhe një angazhim i yni për tu përfshirë në punë me të gjitha komunitetet në vend" thotë Xheki ... e nje dashuri te ... urrejtje ndërfetare ...

  http://www.dardania.biz/vb/upload/archive/index.php/t-18113-p-3.html

 • Show More