XHEKI 2013 - Ku i kam shoket ( LIVE )

XHEKI 2013 - Ku i kam shoket ( LIVE )

Video Analysis for XHEKI 2013 - Ku i kam shoket ( LIVE )

September 14, 2013

1000 x 564

04:36

3 / 5 (1K ratings)

OVERVIEW

 • B

  FINAL GRADE

 • 3 / 5

  RATING

 • 1K

  VIEWS

ACHIEVEMENTS

 • TWO YEARS
  ONLINE

REVENUE

 • $2

  EST. TOTAL REVENUE

 • $0 - $0

  EST. MONTHLY REVENUE

 • $0 - $1

  EST. YEARLY REVENUE

GROWTH

 • 0

  AVG. DAILY VIEWS

* We try our best to gather the video's growth rate. This is an estimate for a cumulative growth of views.

VIDEO

XHEKI 2013 - Ku i kam shoket ( LIVE )

1,045

XHEKI 2013 - Ku i kam shoket ( LIVE )

SOCIAL ACTIVITY

 • 3 SHARES

 • 0 TWEETS

 • 0 +1's

 • 0 PINS

 • 0 SHARES

WEB RESULTS

 • muzike-shqip-mp3-2011.blogspot.com   Muzik Shqip | Mp3 Shqip | 2013 | Shkarko | Radio Zemra ...

  ... Albanian Muzik, Albanian Mp3, Download Muzik Shqip, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013 ...

  http://muzike-shqip-mp3-2011.blogspot.com/feeds/posts/default

 • zemra.de   Zemra.de - Sitemap

  INTERAKTIV BEHAR SELIMI 2504.2013; Genta Ismajli - E Kam ... Gëzuar 2014 me Drenin -KU QANË ... Ndoshta sehire, ndoshta magji - LIVE 2013; 17 - Qumil ...

  http://zemra.de/lajme-news/sitemap.html

 • www.shqipvideo.com   NE PYJET ME BORE KA JETE-Filmi Shqip (1978)

  Filmi Ku Rita Ora Aktronte Në Shqip 8 Vite Më ... Pa Ty Nuk Kam Jetë [ 2013 ] 203 Shikime. ... SHQIP KËNGË E VJETËR NGA JUGU LIVE - SHQIP DUET ...

  http://www.shqipvideo.com/ne-pyjet-me-bore-ka-jete-filmi-shqip-1978-video_6271045e8.html

 • www.facebook.com   Mentor Dema | Facebook

  ... Tirana Fashion Academy, Claudio Official, DAJA DHE SHOKET E TIJ ... Big Ben Center, Foto Live ... Njesia 1 Informimi Qytetar, TE kam ne ...

  https://www.facebook.com/mentor.dema.395

 • www.facebook.com   Rrezart Amg Krasniqi | Facebook

  Rrezart Amg Krasniqi is on Facebook. Join Facebook to connect with Rrezart Amg Krasniqi and others you may know. Facebook gives people the power to share...

  https://www.facebook.com/rrezart.krasniqi.12

 • www.duamuzik.com   www.duamuzik.com

  Dani - Ani ani: Duli - Synetia: Duli - Djem e qika: Sergio Ft. Marsel - Delisia: Pandora - kush mi qan hallet: Pandora - Nuk e paskam dite: Ganimete Abazi ...

  http://www.duamuzik.com/muzik-2012.html

 • www.muzikpapare.im   MuzikPaPare.COM - nr#1 (Muzik Shqip)

  ... Ajo Po Don [ 2013 ] ... Muharrem Ahmeti - Nje Her Kam Vdek [Live 2012] Muharrem Ahmeti - Nuk e dita ... Xheki - Kam nem ngur e dru [2012]

  http://www.muzikpapare.im/index.php?dir=./%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20Muzik%20Shqip%20[%20%202012%20]

 • sq-al.facebook.com   NyKe BeLa | Facebook

  NyKe BeLa është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me NyKe BeLa dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet mes...

  https://sq-al.facebook.com/people/NyKe-BeLa/100007123759000

 • geniv.forumfree.it   Tregime Erotike - Geniv Forum

  ... dhe aziatike,kisha qen disa her,kurse shoket dhe ... e kam te rruar dhe te lemuar ku gjuha jote mund ... qe shikojne pallimin live.

  http://geniv.forumfree.it/?t=57024856

 • atunispoetry.com   ÇMIMI LETRAR FRANG BARDHI” – 2015 | Galaktika …

  ... dëgjoi plot embëlsi zërin e nënës nga gjepi ku e kishtë futur ... këngën e saj. Kam filluar ta shikoj se si më fluturon nga lart, mbi ...

  http://atunispoetry.com/cmimi-letrar-frang-bardhi-2014/

 • www.scribd.com   Lista e subjekteve te borxhit tatimor (18).pdf

  9 b.2.b live k81411027t ... 2013 o.c.s. k61815013k nicola ricciardelli tirane ... 2242 "g. kam" d k01514010m kujtim kapollari tirane ...

  https://www.scribd.com/doc/244892490/Lista-e-subjekteve-te-borxhit-tatimor-18-pdf

 • www.ereniku.net   Aktualitete 2011...lajmet - ereniku.index

  ... Albin Kurti, në protestën ku kishte rreth 2 mijë pjesëmarrës, ... “Si e kanë realizuar ata unë nuk e di. Unë kam kërkuar sqarim.

  http://www.ereniku.net/prill-maj-qershor2011.html

 • www.sot.com.al   dokumentet e shitjes së Spitallës, deklarata mafia ...

  Çmimi 20 lekë, Tel: 2382 020 Rr.Sitki Çiço përballë Maternitetit të Ri E-mail: gazetasot@yahoo.com E Diel 22 Nëntor 2015 Edi Rama paralajmëron

  http://www.sot.com.al/sites/default/files/pdf/1448196533/gazeta_22_nentor.pdf

 • www.sot.com.al   Kundërpërgjigjet Basha, krahason Selamin me Kaubojsin e ...

  Çmimi 20 lekë, Tel: 2382 020 Rr.Sitki Çiço përballë Maternitetit të Ri E-mail: gazetasot@yahoo.com E Enjte 26 Nëntor 2015 Llalla kërkon 103 prokurorë

  http://www.sot.com.al/sites/default/files/pdf/1448538075/gazeta_26_nentor_2015_pdf.pdf

 • mp3pro.co   Artan Jusufi Ku Jan Shoket Mp3 Free Download

  Artan Jusufi Ku Jan Shoket. Artan Jusufi Ku jan Shokët. Mp3Skull Mp3 Download 320 kbs Video Download . ... Artan Jusufi I jepet flaka me tallava 2013.

  http://mp3pro.co/artan-jusufi-ku-jan-shoket.html

 • mp3-shqipe.blogspot.com   Mp3 Shqip - Albanian Music - blogspot.com

  Mp3 Shqip - Albanian Music mp3 shqip http://www.blogger.com/profile ... Ku je xhan</font></font><font color="#ffffff"><a href="http ... <b>Xheki - Kush ...

  http://mp3-shqipe.blogspot.com/feeds/posts/default?orderby=updated

 • www.dailymotion.com   XHEKI 2013 - Ku i kam shoket ( LIVE ) - Video …

  14.09.2013 · Video embedded · Create an account or sign in for a tailor-made video experience. Sign Up / Sign In. What to Watch

  http://www.dailymotion.com/video/x14pjcp_xheki-2013-ku-i-kam-shoket-live_lifestyle

 • www.dailymotion.com   Xheki - Kam nem ngur e dru 2012 - Video Dailymotion

  27.05.2012 · Video embedded · Xheki Live 2011 Ku i kam Shoket e mi by HDkanalet. 2,169 views . 04:36 XHEKI ... Xheki - Gjarrper ( Official Video 2013 ) by shoutcastshqip.

  http://www.dailymotion.com/video/xr5kdg_xheki-kam-nem-ngur-e-dru-2012_music

 • www.youtube.com   Xheki Live 2011 - Ku i kam Shoket e mi - YouTube

  Video embedded · Xheki Live 2011 - Ku i kam Shoket e mi Qerkinaj.com. Subscribe Subscribed Unsubscribe 2 2. Loading ... Koncert Heilbronn 2013 - Duration: 14:04.

  http://www.youtube.com/watch?v=jOqM96WC7FA

 • Show More