XHEKI 2013 - Ku i kam shoket ( LIVE )

XHEKI 2013 - Ku i kam shoket ( LIVE )

Video Analysis for XHEKI 2013 - Ku i kam shoket ( LIVE )

September 14, 2013

1000 x 564

04:36

3 / 5 (1K ratings)

OVERVIEW

 • B

  FINAL GRADE

 • 3 / 5

  RATING

 • 1K

  VIEWS

ACHIEVEMENTS

 • TWO YEARS
  ONLINE

REVENUE

 • $2

  EST. TOTAL REVENUE

 • $0 - $0

  EST. MONTHLY REVENUE

 • $0 - $1

  EST. YEARLY REVENUE

GROWTH

 • 0

  AVG. DAILY VIEWS

* We try our best to gather the video's growth rate. This is an estimate for a cumulative growth of views.

VIDEO

XHEKI 2013 - Ku i kam shoket ( LIVE )

1,045

XHEKI 2013 - Ku i kam shoket ( LIVE )

SOCIAL ACTIVITY

 • 3 SHARES

 • 0 TWEETS

 • 0 +1's

 • 0 PINS

 • 0 SHARES

WEB RESULTS

 • muzikeshqip-2012.blogspot.de   Muzik Shqip 2013 | Mp3 Shqip 2013 | Muzike Shqip | …

  ... Ty te kam Op Labi [2012] ... Telefonata [2012] - Sinan Vlalsaliu - Shoket e mi [2012] - Tonni - Te Dashuroj ... Live [Album 2012]

  http://muzikeshqip-2012.blogspot.de/2012/01/hitet-dhe-albumet-e-reja-2012-shkarkoni.html

 • muzike-shqip-mp3-2011.blogspot.de   Muzik Shqip | Mp3 Shqip | 2013 | Shkarko | Radio Zemra ...

  Muzik Shqip, Mp3 Shqip, Shkarko Muzik Shqip 2013, Shkarko Mp3 Shqip, Kenget e Reja, Muzik E Re, Albanian Muzik, ... Futboll Live; Argetohu Chat ...

  http://muzike-shqip-mp3-2011.blogspot.de/

 • www.hitefalas.com   HiteFalas.com - Shkarko muzik shqipHitet dhe Albumet e ...

  - Xheki - Qysh me ta fal ... (Album 2013) ... Ku je - Pandora Live ...

  http://www.hitefalas.com/index.php?dir=./-%20%20%20%20%20%20%20%20Hitet%20dhe%20Albumet%20e%20fundit%202012

 • albavideo.blogspot.com   ALBA MUSIC VIDEO: Genta Ismajli Video - Pa Ty

  13.12.2007 · Muzik Shqip and Videoklipe! Enjoy collection of popular Albanian Music Videos

  http://albavideo.blogspot.com/2007/12/genta-ismajli-video-pa-ty.html

 • shqip-stars.com   Muzika 2012 - Muzik Shqip | Shqip Stars | Download …

  ... Ku me mbet dashnia _2013/ ... Sinan Vllasaliu - Shoket e mi _2012/ Sinan Vllasaliu ft Remi Jakupi ... Xheki - Kam nem ngur e dru _2012/

  http://shqip-stars.com/muzika-2012.html

 • www.zbavitu.net   Zbavitu.net | Muzik Shqip | Shkarko muzika | Download ...

  ... [2013] ... - Xheki - Kam nem ne gure e dru _2012 ... - Sinan Vlalsaliu - Shoket e mi _2012 - Sinan Vllasaliu - Live _Album 2012

  http://www.zbavitu.net/mp3/?dir=%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20MUZIKAT%20E%20VITIT%20%5B2012%5D

 • freskohu.it   MP3 Search Engine | Free MP3 Songs | Search Music.

  ... [2013] Xheki - Gjarrper [2013] ... Bajram Jakaj - Potpuri [2013] Beli dhe Klodi - Ku me mbet dashnia [2013] ... Te kam pas si hajmali [LIVE 2013]

  http://freskohu.it/albume/?dir=./-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20Mp3%20Shqip%202012

 • taninet.info   TANINET.INFO QENDRA E MUZIKES SHQIPTARE NE …

  ... Nje Her Kam Vdek [Live 2012] Muharrem Ahmeti - Nuk e dita ... Shoket e mi [2012] Sinan ... Xheki - Kam nem ngur e dru [2012]

  http://taninet.info/?dir=./-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20HITET%20E%20VITIT%20[%20%202012%20]

 • muzike-shqip-mp3-2011.blogspot.com   Muzik Shqip | Mp3 Shqip | 2013 | Shkarko | Radio Zemra ...

  ... Albanian Muzik, Albanian Mp3, Download Muzik Shqip, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013, 2013 ...

  http://muzike-shqip-mp3-2011.blogspot.com/feeds/posts/default

 • zemra.de   Zemra.de - Sitemap

  INTERAKTIV BEHAR SELIMI 2504.2013; Genta Ismajli - E Kam ... Gëzuar 2014 me Drenin -KU QANË ... Ndoshta sehire, ndoshta magji - LIVE 2013; 17 - Qumil ...

  http://zemra.de/lajme-news/sitemap.html

 • www.shqipvideo.com   NE PYJET ME BORE KA JETE-Filmi Shqip (1978)

  Filmi Ku Rita Ora Aktronte Në Shqip 8 Vite Më ... Pa Ty Nuk Kam Jetë [ 2013 ] 203 Shikime. ... SHQIP KËNGË E VJETËR NGA JUGU LIVE - SHQIP DUET ...

  http://www.shqipvideo.com/ne-pyjet-me-bore-ka-jete-filmi-shqip-1978-video_6271045e8.html

 • www.facebook.com   Mentor Dema | Facebook

  ... Tirana Fashion Academy, Claudio Official, DAJA DHE SHOKET E TIJ ... Big Ben Center, Foto Live ... Njesia 1 Informimi Qytetar, TE kam ne ...

  https://www.facebook.com/mentor.dema.395

 • www.facebook.com   Rrezart Amg Krasniqi | Facebook

  Rrezart Amg Krasniqi is on Facebook. Join Facebook to connect with Rrezart Amg Krasniqi and others you may know. Facebook gives people the power to share...

  https://www.facebook.com/rrezart.krasniqi.12

 • www.duamuzik.com   www.duamuzik.com

  Dani - Ani ani: Duli - Synetia: Duli - Djem e qika: Sergio Ft. Marsel - Delisia: Pandora - kush mi qan hallet: Pandora - Nuk e paskam dite: Ganimete Abazi ...

  http://www.duamuzik.com/muzik-2012.html

 • www.muzikpapare.im   MuzikPaPare.COM - nr#1 (Muzik Shqip)

  ... Ajo Po Don [ 2013 ] ... Muharrem Ahmeti - Nje Her Kam Vdek [Live 2012] Muharrem Ahmeti - Nuk e dita ... Xheki - Kam nem ngur e dru [2012]

  http://www.muzikpapare.im/index.php?dir=./%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20Muzik%20Shqip%20[%20%202012%20]

 • sq-al.facebook.com   NyKe BeLa | Facebook

  NyKe BeLa është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me NyKe BeLa dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet mes...

  https://sq-al.facebook.com/people/NyKe-BeLa/100007123759000

 • geniv.forumfree.it   Tregime Erotike - Geniv Forum

  ... dhe aziatike,kisha qen disa her,kurse shoket dhe ... e kam te rruar dhe te lemuar ku gjuha jote mund ... qe shikojne pallimin live.

  http://geniv.forumfree.it/?t=57024856

 • atunispoetry.com   ÇMIMI LETRAR FRANG BARDHI” – 2015 | Galaktika …

  ... dëgjoi plot embëlsi zërin e nënës nga gjepi ku e kishtë futur ... këngën e saj. Kam filluar ta shikoj se si më fluturon nga lart, mbi ...

  http://atunispoetry.com/cmimi-letrar-frang-bardhi-2014/

 • www.scribd.com   Lista e subjekteve te borxhit tatimor (18).pdf

  9 b.2.b live k81411027t ... 2013 o.c.s. k61815013k nicola ricciardelli tirane ... 2242 "g. kam" d k01514010m kujtim kapollari tirane ...

  https://www.scribd.com/doc/244892490/Lista-e-subjekteve-te-borxhit-tatimor-18-pdf

 • www.ereniku.net   Aktualitete 2011...lajmet - ereniku.index

  ... Albin Kurti, në protestën ku kishte rreth 2 mijë pjesëmarrës, ... “Si e kanë realizuar ata unë nuk e di. Unë kam kërkuar sqarim.

  http://www.ereniku.net/prill-maj-qershor2011.html

 • Show More