Një takim i parë, si nëpër filma - Top Channel Albania - News - Lajme

Një takim i parë, si nëpër filma - Top Channel Albania - News - Lajme

Video Analysis for Një takim i parë, si nëpër filma - Top Channel Albania - News - Lajme

November 27, 2014

1000 x 564

01:42

2 / 5 (388 ratings)

OVERVIEW

 • C

  FINAL GRADE

 • 2 / 5

  RATING

 • 388

  VIEWS

ACHIEVEMENTS

 • TOUGH
  CROWD

 • TWO YEARS
  ONLINE

REVENUE

 • $0

  EST. TOTAL REVENUE

 • $0 - $0

  EST. MONTHLY REVENUE

 • $0 - $0

  EST. YEARLY REVENUE

GROWTH

 • 0

  AVG. DAILY VIEWS

* We try our best to gather the video's growth rate. This is an estimate for a cumulative growth of views.

VIDEO

Një takim i parë, si nëpër filma - Top Channel Albania - News - Lajme

Takimi i parë, një ngjarje që krijon emocione, por edhe frikë për jo pak njerëz, të cilët druajnë se nuk do të marrin pëlqimin reciprok.

SOCIAL ACTIVITY

 • 1 SHARES

 • 0 TWEETS

 • 0 +1's

 • 0 PINS

 • 0 SHARES

WEB RESULTS

 • www.dailymotion.com   Një takim i parë, si nëpër filma - Top Channel Albania ...

  Nov 27, 2014 · Takimi i parë, një ngjarje që krijon emocione, por edhe frikë për jo pak njerëz, të cilët druajnë se nuk do të marrin pëlqimin reciprok.

  http://www.dailymotion.com/video/x2b7udz_nje-takim-i-pare-si-neper-filma-top-channel-albania-news-lajme_news

 • www.dailymotion.com   Linda dhe Jetmiri, një histori dashurie si në filma ...

  Mar 16, 2015 · Ata u njohën me njëri-tjetrin në verën e vitit 2008, në Velipojë. Për Jetmir Nikajn, asokohe 20 vjeç, ishte dashuri me shikim të parë. Ndërsa 17 ...

  http://www.dailymotion.com/video/x2jooju

 • www.top-channel.tv   Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute ...

  ... në e Top Channel nisin ... Dhe Kylie Jenner e ka parë këtë si një rast ... pasi ky i fundit prej disa kohësh ka kërkuar një takim për ...

  http://www.top-channel.tv/artikuj.php?k=7

 • www.top-channel.tv   Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute ...

  ... NATO mbajti një takim të ... Top Channel ndoqi aksionin e njësive antiterror ... Ndër personat e parë që kanë reaguar nëpër ...

  http://www.top-channel.tv/artikuj.php?k=3

 • sot.com.al   Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova ...

  Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, ... 25 vjet më parë besnikë më të ... Një video tregon se si Jorde Servin godet me ...

  http://sot.com.al/

 • www.youtube.com   A1 Report - Berisha ngre në këmbë deputetët mbajnë …

  ... Deputetët e Parlamentit shqiptar kanë mbajtur një minutë heshtje për viktimat e ... në Srebenicë të ndodhur 20 vite më parë.

  http://www.youtube.com/watch?v=ihCimHf8o8s

 • www.youtube.com   Meta: Takimi me Nishanin, për të forcuar institucionet e ...

  Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta zhvilloi sot nje takim me presidentin, Bujar Nishani. Takimi që ka nisur rreth orës 12:30 dhe ka ...

  http://www.youtube.com/watch?v=3KTb-3QehAc

 • Show More