Obeziteti, s’majftojnë vetëm dietat - Top Channel Albania - News - Lajme

Obeziteti, s’majftojnë vetëm dietat - Top Channel Albania - News - Lajme

Video Analysis for Obeziteti, s’majftojnë vetëm dietat - Top Channel Albania - News - Lajme

August 03, 2014

1000 x 564

02:44

1.7 / 5 (173 ratings)

OVERVIEW

 • D

  FINAL GRADE

 • 1.7 / 5

  RATING

 • 173

  VIEWS

ACHIEVEMENTS

 • TOUGH
  CROWD

 • TWO YEARS
  ONLINE

REVENUE

 • $0

  EST. TOTAL REVENUE

 • $0 - $0

  EST. MONTHLY REVENUE

 • $0 - $0

  EST. YEARLY REVENUE

GROWTH

 • 0

  AVG. DAILY VIEWS

* We try our best to gather the video's growth rate. This is an estimate for a cumulative growth of views.

VIDEO

Obeziteti, s’majftojnë vetëm dietat - Top Channel Albania - News - Lajme

Mënyra jo e mirë e të ushqyerit, por dhe produktet ushqimore të modifikuara apo me shumë konservantë, po çon drejt shtimit të obezitetit në vendin tonë.

SOCIAL ACTIVITY

 • 0 SHARES

 • 0 TWEETS

 • 0 +1's

 • 0 PINS

 • 0 SHARES

WEB RESULTS

 • www.youtube.com   Obeziteti, s’majftojnë vetëm dietat - Top Channel …

  Mënyra jo e mirë e të ushqyerit, por dhe produktet ushqimore të modifikuara apo me shumë konservantë, po çon drejt shtimit të obezitetit në vendin ...

  http://www.youtube.com/watch?v=NFZDGLJxWYI

 • www.youtube.com   Obeziteti, si aftësi e kufizuar - Top Channel Albania ...

  Mbipesha, në disa rrethana të caktuara, mund të konsiderohet mungesë e aftësisë për të punuar. Gjykata Europiane e Drejtësisë ka dalë në këtë ...

  http://www.youtube.com/watch?v=u9e4z9Ad5Ng

 • www.dailymotion.com   SIDA, sëmundja që të lë vetëm - Top Channel Albania - News ...

  Dec 01, 2014 · Jo në pak raste, “Pasdite në Top Channel” ka sjellë në vëmendje histori njerëzore, që kanë rrëfyer kalvarin që pason, ...

  http://www.dailymotion.com/video/x2bi5a6_sida-semundja-qe-te-le-vetem-top-channel-albania-news-lajme_news

 • www.dailymotion.com   Tirana e pazbuluar, vetëm pak kilometra larg - Top Channel ...

  Jul 22, 2014 · Video embedded · Obeziteti, s’majftojnë vetëm dietat - Top Channel Albania - News - Lajme 01:08 Shkupi ... Top Channel Albania - News - Lajme - Top Channel Albania ...

  http://www.dailymotion.com/video/x21xa4e_tirana-e-pazbuluar-vetem-pak-kilometra-larg-top-channel-albania-news-lajme_news