Gaza, paqja ende larg - Top Channel Albania - News - Lajme

Gaza, paqja ende larg - Top Channel Albania - News - Lajme

Video Analysis for Gaza, paqja ende larg - Top Channel Albania - News - Lajme

August 03, 2014

1000 x 564

01:21

1 / 5 (80 ratings)

OVERVIEW

 • D

  FINAL GRADE

 • 1 / 5

  RATING

 • 80

  VIEWS

ACHIEVEMENTS

 • TOUGH
  CROWD

 • TWO YEARS
  ONLINE

REVENUE

 • $0

  EST. TOTAL REVENUE

 • $0 - $0

  EST. MONTHLY REVENUE

 • $0 - $0

  EST. YEARLY REVENUE

GROWTH

 • 0

  AVG. DAILY VIEWS

* We try our best to gather the video's growth rate. This is an estimate for a cumulative growth of views.

VIDEO

Gaza, paqja ende larg - Top Channel Albania - News - Lajme

Delegacioni i Hamasit dhe ai i SHBA-ve arritën në Kajro për bisedime rreth Gazës. Por, përpjekjet e tyre për një pakt të ri paqeje në konfliktin izraelito-palestinez, mbetën në tentativë, sepse Izraeli nuk mori pjesë në tryezë.

SOCIAL ACTIVITY

 • 0 SHARES

 • 0 TWEETS

 • 0 +1's

 • 0 PINS

 • 0 SHARES

WEB RESULTS

 • www.dailymotion.com   Gaza, paqja ende larg - Top Channel Albania - News - Lajme …

  Aug 03, 2014 · Sign Up / Sign In *

  http://www.dailymotion.com/video/x22pj4v_gaza-paqja-ende-larg-top-channel-albania-news-lajme_news

 • www.dailymotion.com   Hamasi, armëpushim me kushte - Top Channel Albania - News …

  Jul 24, 2014 · Hamasi e lidh armëpushimin në Gaza me lehtësimin e bllokadës izraelite, që ka paralizuar ekonominë dhe lëvizjen e lirë, në të kundërt nuk do të ...

  http://www.dailymotion.com/video/x2214bz_hamasi-armepushim-me-kushte-top-channel-albania-news-lajme_news

 • www.youtube.com   Vitrina e Librit, 3 Gusht 2014 - Top Channel …

  This feature is not available right now. Please try again later. Published on Aug 3, 2014. Vitrina e Librit, 3 Gusht 2014

  http://www.youtube.com/watch?v=hafHEwt8TfU

 • www.youtube.com   PD ridenoncon kontratën me CEZ - Top Channel …

  Skandali i qeverisë në lidhje me kompaninë CEZ, siç e cilëson Partia Demokratike, do t’i kushtojë çdo qytetari 1,1 milionë lekë

  http://www.youtube.com/watch?v=fGFYCNPHzfk