Labinot Tahiri LABI - Ani ani loqka jem (Eurolindi & ETC) Gezuar 2014

Labinot Tahiri LABI - Ani ani loqka jem (Eurolindi & ETC) Gezuar 2014

Video Analysis for Labinot Tahiri LABI - Ani ani loqka jem (Eurolindi & ETC) Gezuar 2014

December 25, 2013

1000 x 564

03:24

2 / 5 (935 ratings)

OVERVIEW

 • C

  FINAL GRADE

 • 2 / 5

  RATING

 • 935

  VIEWS

ACHIEVEMENTS

 • TOUGH
  CROWD

 • TWO YEARS
  ONLINE

REVENUE

 • $0

  EST. TOTAL REVENUE

 • $0 - $0

  EST. MONTHLY REVENUE

 • $0 - $0

  EST. YEARLY REVENUE

GROWTH

 • 0

  AVG. DAILY VIEWS

* We try our best to gather the video's growth rate. This is an estimate for a cumulative growth of views.

VIDEO

Labinot Tahiri LABI - Ani ani loqka jem (Eurolindi & ETC) Gezuar 2014

Gezuar 2014

SOCIAL ACTIVITY

 • 3 SHARES

 • 0 TWEETS

 • 0 +1's

 • 0 PINS

 • 0 SHARES

WEB RESULTS

 • www.wapinda.in   Download Labinot tahiri videos, mp4 and mp3 songs …

  This video and mp3 song of Labinot tahiri labi si gjethet ne pranvere official video is ... inat official video is published by LabiOfficial on 19 Mar 2014.

  http://www.wapinda.in/music/labinot-tahiri.html

 • www.musicmp30.com   Gurbetqari (KENGE) Video 2015 Music Mp3

  ... Ani ani loqka jem 2o13 Labinot Tahiri (LABI) ... Labi - Këngë gurbeti (Eurolindi & ETC) (C) ... //www.facebook.com/VizioniLibonia Vizioni & Libonia 2014.

  http://www.musicmp30.com/video_LfRl9fcvK3w_Gurbetqari-(KENGE).html

 • www.10minuta.com   Afrim Muqiqi - Ne Gyrbet

  ... Ne Gyrbet Gezuar 2014, ... Publikuar ne Youtube ne Kanalin Eurolindi Produksioni muzikor. ... « Xheki - Tolerante Labinot Tahiri - Ani, Ani Loqka jem » back to ...

  http://www.10minuta.com/video/gezuar-2014/8313-afrim-muqiqi-ne-gyrbet

 • musiquemp3.info   Labinot Tahiri A E Din Sa Shum Te | musiquemp3.info

  Labinot Tahiri LABI - Shum po vuaj zemer ... A e din se sa te du 2014. Duration: times. ... (Eurolindi & ETC) Gezuar 2015 Full HD. Duration: times. Download Play ...

  http://musiquemp3.info/search/labinot-tahiri-a-e-din-sa-shum-te.html

 • wn.com   Keng Dasmash - World News

  Video embedded · Labinot Tahiri-Labi Keng Dasmash Live NEW 2015, ... (Live 2014), AFERDITA DEMAKU- KENG DASMASH., Keng Dasmash 2015, Leta - Kenge ... Keng Dasmash…

  http://wn.com/Keng_Dasmash

 • www.shqipvideo.com   Afrim Muqiqi Live (Muzike Shqip Live 2014)

  ... Kuje Je Sonte,,Live,,Eurolindi&Etc,, 384 ... Ajshe Osmani Dancing Labi (Muzike Shqip Live 2014) 288 ... LABI Muzik Shqip LIVE Gezuar 2014 Labinot Tahiri. 1,007 ...

  http://www.shqipvideo.com/afrim-muqiqi-live-muzike-shqip-live-2014-video_e2fd7853b.html

 • www.shqipvideo.com   Muzike Shqip - Video Shqip - Muzik Shqip, MP3 Shqip

  i pershendes gjith familjen jefkaj Gezuar ... Ernim Ibrahimi&Imri Zakoni Ta Boj 8 Me 4 Tallava New Single 2014 ... Video Grishaj Producent: Bujar Avdimetaj Eurolindi ...

  http://www.shqipvideo.com/

 • www.hitefalas.com   HiteFalas.com - Shkarko muzik shqipHitet dhe Albumet e ...

  - Festoni 2014 me hitet e perzgjedhura nga HiteFalas.com ... Gezuar perhajr ... - Labinot Tahiri (LABI) - Ani ani loqka jem ...

  http://www.hitefalas.com/-++++++++++Hitet+dhe+Albumet+e+fundit+2013.html

 • player.mashpedia.com   Watch now: Sinan Hoxha - Ani Ani (Official Song)

  Sinan Hoxha - Ani Ani (Official Song):: SPONSORED VIDEO. ... 2014/02/04. Sinan Hoxha - Nje unaze me diamanta. 2012/07/30. Sabina Dana ft. Dafi Derti - E kam pas ...

  http://player.mashpedia.com/player.php?q=BnjxZKafD2w

 • taninet.info   TANINET.INFO QENDRA E MUZIKES SHQIPTARE NE …

  - Labinot Tahiri - LABI - Tungjatjeta jem shqiptar 2014 ... (Produksioni Eurolindi-ETC) - Gezuar 2014 ... Ani ani [ Gezuar 2014 ]

  http://taninet.info/?dir=./-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20HITET%20DHE%20ALBUMET%20E%20FUNDIT%20[%202014%20]

 • www.teksteshqip.com   Eurolindi - Tekste Këngësh Shqip dhe Videoklipe

  Në këtë faqe do gjeni albume të prodhuara dhe të publikuara nga Eurolindi dhe ... Me partnerë të mrekullueshëm si Elkos dhe Etc, ... Oj Dashnija Jem A Je ...

  http://www.teksteshqip.com/eurolindi

 • wn.com   wn.com

  Gazmend Rama 2015 Naim Gavrani Syla Ribon 2015 Shkelzen Rama Naim Gavrani 2015 Daim Lala Meda Tallava 2015 Isuf Lani Mentor Kollari Ernim Ibrahimi Sulltani Cita …

  http://wn.com/Labinot_Lika

 • www.zbavitu.me   Zbavitu.net | Muzik Shqip | Shkarko muzika | Download ...

  ... I dashuruar jam [2014] Gena - Se te dashuroj [2014] ... Labinot Tahiri (LABI) - Ani ani loqka jeme [2013] ... Gezuar Me Folklor [Album 2013] Gold AG ...

  http://www.zbavitu.me/mp3/?dir=%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20MUZIKAT%20E%20VITIT%20%5B2013%5D

 • www.best-ks.com   www.best-ks.com - Shkarko Mp3 mp3 falas mp3 shqip …

  ... Labinot Tahiri LABI - Kur i mbusha 20 vjet [Live 2013] ... - Labinot Tahiri (LABI) - Ani ani loqka jeme [2013] ... Kur jam ken nje vakt i ri ...

  http://www.best-ks.com/bestks/?dir=./-%20%20%20HITET%20DHE%20ALBUMET%20E%20FUNDIT%20[2013]

 • www.top.al   Mihrije Braha Puthje Kosovare Eurolindi & ETC

  Top.al is a social network offering you an opportunity tocommunicate with your friends, meet new people and find out what otherpeople think about you.

  http://www.top.al/video.php?video=48434

 • shkarkomp3shqip.wordpress.com   Shkarko Mp3 Shqip | Hitet Shqip | Muzik Shqip | Qendra e …

  ... Ani mos ta nin 2015: ... Labinot Tahiri – Labi 2015: Labinot Tahiri feat. 2TON ... Teuta Selimi – Loqka jem 2015: Tun Prizreni 2015: Valbona Kryeziu ...

  https://shkarkomp3shqip.wordpress.com/

 • www.shqipsong.com   Shqipsong.com - Shkarko muzik shqip falas

  ... Virus _2014 ... Zemra jem _2013: Ismet Peja Ft. Labinot Rexha - Robi _2013: ... (LABI) - Ani ani loqka jeme _2013: Labinot Tahiri (LABI) - Te pres mas 12ve _2013:

  http://www.shqipsong.com/index.php?dir=./-%20%20%20%20%20%20%20%20%20Muzikat%20dhe%20Albumet%20e%20fundit%202013

 • mp3.zemra.org   Muzik Shqip | Muzik Shqip 2015 | Shkarko Muzik Shqip | …

  Albulena ft Vani - Ani mos ta nin 2015: ... Labi 2015: Labinot Tahiri feat. 2TON ... Loqka jem 2015: Tun Prizreni 2015:

  http://mp3.zemra.org/?dir=./Muzik%20Shqip%202015

 • zemra.org   Shkarko Muzik Shqip 2015 | Hite Shqip 2015 | Hitet 2015 ...

  Albulena ft Vani – Ani mos ta nin 2015: ... Labinot Tahiri – Labi 2015: Leonora Gegaj 2015: ... Loqka jem 2015: Tun Prizreni 2015:

  https://zemra.org/shkarko-programe/mp3-shqip/

 • www.duamuzik.com   Muzik Shqip: Gjitha albumet dhe kenget te vitit 2013

  Shkarko muzik shqip ne formatin mp3 falas

  http://www.duamuzik.com/muzik-2013.html

 • Show More