Shyhrete Behluli - Mka Marr Malli Per Vendin Tim

Shyhrete Behluli - Mka Marr Malli Per Vendin Tim

Video Analysis for Shyhrete Behluli - Mka Marr Malli Per Vendin Tim

May 21, 2013

1000 x 564

04:37

4 / 5 (10.1K ratings)

OVERVIEW

 • A

  FINAL GRADE

 • 4 / 5

  RATING

 • 10.1K

  VIEWS

ACHIEVEMENTS

 • USER
  SATISFACTION

 • TEACHER'S
  PET

 • TWO YEARS
  ONLINE

REVENUE

 • $19

  EST. TOTAL REVENUE

 • $0 - $0

  EST. MONTHLY REVENUE

 • $3 - $6

  EST. YEARLY REVENUE

GROWTH

 • 5

  AVG. DAILY VIEWS

* We try our best to gather the video's growth rate. This is an estimate for a cumulative growth of views.

VIDEO

Shyhrete Behluli - Mka Marr Malli Per Vendin Tim

There is no description for this video.

SOCIAL ACTIVITY

 • 36 SHARES

 • 1 TWEETS

 • 1 +1's

 • 0 PINS

 • 0 SHARES

WEB RESULTS

 • www.teksteshqip.com   Këngëtarja Më E Mirë 2015 - Dërgoni Tekstin

  M'ka marr malli per vendin tim vendin tim per ... djep i drunit ku jam rrit mka marr malli per shtepin ... AH MEDVEGJE o toka ime un te ti do tvi per ty ruaj ...

  http://www.teksteshqip.com/shyhrete-behluli/dergo-fbstatus-1875649.php

 • www.ovidim.com   Spahiu: Të çojmë Vendin Në Zgjedhje Të Parakohshme ...

  Per me shume video,lajme vizitoni website http://balkanweb.com... Welcome. Login / Register ... Spahiu: Të çojmë Vendin Në Zgjedhje Të Parakohshme, ...

  http://www.ovidim.com/spahiu-te-cojme-vendin-ne-zgjedhje-te-parakohshme-rama-dhe-aleatin-e-tij-do-qe-ta-fuse-ne-burg_76ae86cb5.html

 • zbavitu.me   Zbavitu.net | Muzik Shqip | Shkarko muzika | Download ...

  ... Sa mka marr malli [2009] - Duli - Malli Per Atdheun ... Te dada e ke vendin [2009] ... - Gazi dhe Shyhrete Behluli - Tallava [Album Per Risi-Ks]

  http://zbavitu.me/mp3/?dir=%20%20%20%20%20%20%20%20%20MUZIKAT%20E%20VITIT%20%5B2009%5D

 • fidaaa.page.tl   fidaaa - Partneret

  ... Sa mka marr malli [2009] ... - Motrat Mustafa - Te dada e ke vendin [2009] ... - Gazi dhe Shyhrete Behluli - Tallava [Album Per Risi-Ks]

  http://fidaaa.page.tl/Partneret.htm

 • www.best-ks.com   www.best-ks.com - Shkarko Mp3 mp3 falas mp3 shqip …

  ... Sa mka marr malli [2013] ... - Shyhrete Behluli - Je si rrush [Album Premier 2013] ... Malli per ty [2013]

  http://www.best-ks.com/bestks/?dir=./-%20%20%20HITET%20DHE%20ALBUMET%20E%20FUNDIT%20[2013]

 • www.zbavitu.me   Zbavitu.net | Muzik Shqip | Shkarko muzika | Download ...

  ... Emrin Tim do ta bej Vete 2010 ... Sa mka marr malli 2010 ... Astrit Mulaj Dhe Shyhrete Behluli - Mos moj moter 2010: Atmosfera ...

  http://www.zbavitu.me/mp3/?dir=%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20MUZIKAT%20E%20VITIT%20%5B2010%5D/

 • www.shqipsong.com   Shqipsong.com - Shkarko muzik shqip falas

  ... Sa mka marr malli _2009 - Duli - Malli Per Atdheun _Album 2009 ... Per dashur _2009 - Gazi dhe Shyhrete Behluli ... Ulu ne Vendin Tim _2009

  http://www.shqipsong.com/?dir=./-%20%20%20%20%20%20Muzikat%20e%20vitit%202009

 • www.hitefalas.com   HiteFalas.com - Shkarko muzik shqipMuzik Shqip 2009

  HiteFalas.com is largest Albanian Music Chart. We have more than 15.000 muzik shqip, shkarko muzik shqip, shkarko hite falas and other albanian songs.

  http://www.hitefalas.com/?dir=./-%20%20%20%20%20%20Muzik%20Shqip%202009

 • www.degjo.com   Arkiva e muzikes shqiptare - Mp3 Shqip, Muzik Shqip

  sa per vendin sinan hoxha komshiun ... sa mka marr malli me t'pa sunaj vera ah medet SEKSI BICH ... se per ty kurr nuk mu ndal loti shyhrete behluli-ah dashni sie ...

  http://www.degjo.com/S/32.html

 • www.shqipsong.com   Shqipsong.com - Shkarko muzik shqip falas

  ... Sa mka marr malli _ 2011: Arbnor Muharremi ... E Baj Dasmen Ne Vendin Tim _Album 2011: ... Shyhrete Behluli ...

  http://www.shqipsong.com/?dir=./-%20%20%20%20%20%20%20%20Muzikat%20e%20vitit%202011

 • freskohu.it   MP3 Search Engine | Free MP3 Songs | Search Music.

  ... Sa mka marr malli [2009] Duli - Malli Per Atdheun ... Te dada e ke vendin [2009] ... Per dashur [2009] Gazi dhe Shyhrete Behluli - Tallava ...

  http://freskohu.it/albume/?dir=./Mp3%20Shqip%202009

 • taninet.info   TANINET.INFO QENDRA E MUZIKES SHQIPTARE NE …

  Arta Osmani - Mka marr malli per ty [ 2013 ] ... Ne vendin e vjeter [ 2013 ] ... Shyhrete Behluli - Gezim e Lote [ 2013 ]

  http://taninet.info/?dir=./-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20HITET%20E%20VITIT%20[%202013%20]

 • www.duamuzik.com   Muzik Shqip: Gjitha albumet dhe kenget te vitit 2009

  Vedati i Stupcave - Sa mka marr malli (2009) Adelina Tahiri - Nuk jam penduar ... Azemi dhe Edisoni - Tallava per Dedin (Album 2009) B-Genius - E lype E gjete (2009)

  http://www.duamuzik.com/muzik-2009.html

 • veqhite.wordpress.com   Hitet me te reja shqip 2014 | VeqHite.Net

  – Shyhrete Behluli – Dasma e Dajes [2013] ... Malli per Nenen [2013] ... Astrit Mulaj – Sa mka marr malli [2013]

  https://veqhite.wordpress.com/2013/12/05/hitet-me-te-reja-shqip-2013/

 • www.degjo.com   Arkiva e muzikes shqiptare - Mp3 Shqip, Muzik Shqip

  mahmut ferati dhe shyhrete behluli ndashta ... mka mare malli shum per loken ... mahmut ferati o sam ka marr malli met pa

  http://www.degjo.com/M/63.html

 • www.muzikpapare.im   MuzikPaPare.COM - nr#1 (Muzik Shqip)

  ... Sa mka marr malli ... - Shyhrete Behluli - Je si rrush [ Album 2013 ] ... Malli per Nenen 2013: Mentor Kurtishi - Emri Yt 2013:

  http://www.muzikpapare.im/index.php?dir=./%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20Muzik%20Shqip%20[%20%202013%20]

 • www.radiovallezimi.com   Download MP3 Music - Albanian Talk Radio on the …

  Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli CD: ... (Kur me merr malli per ty) ... fatmire_breani_pr_vendin_tim_m_djeg_nj_mall.mp3: File Size:

  http://www.radiovallezimi.com/download-mp3-music.html

 • www.duamuzik.com   Muzik Shqip: Gjitha albumet dhe kenget te vitit 2013

  Shkarko muzik shqip ne formatin mp3 falas

  http://www.duamuzik.com/muzik-2013.html

 • veqhite.wordpress.com   mp3 shqip 2011 | VeqHite.Net | Page 12

  Emrii i atij manipuluesi esht Kushtrim Binaku nga Drenasi (momentalisht status Azilant ne qytetitn Vancouver – Kanada), i cili para 1 viti me disa dokumenta fallso ...

  https://veqhite.wordpress.com/category/mp3-shqip-2011/page/12/

 • freskohu.it   MP3 Search Engine | Free MP3 Songs | Search Music.

  ... Sa mka marr malli [ 2011 ] Arbnor Muharremi - Tallava ... E Baj Dasmen Ne Vendin Tim [Album 2011] ... Shyhrete Behluli - Ma Te Mir Me U Ba ...

  http://freskohu.it/albume/?dir=./-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20Mp3%20Shqip%202011

 • Show More