PBDNJ, aksion politik kundër ndarjes së re - Top Channel Albania - News - Lajme

PBDNJ, aksion politik kundër ndarjes së re - Top Channel Albania - News - Lajme

Video Analysis for PBDNJ, aksion politik kundër ndarjes së re - Top Channel Albania - News - Lajme

August 02, 2014

1000 x 564

02:31

2 / 5 (312 ratings)

OVERVIEW

 • C

  FINAL GRADE

 • 2 / 5

  RATING

 • 312

  VIEWS

ACHIEVEMENTS

 • TOUGH
  CROWD

 • TWO YEARS
  ONLINE

REVENUE

 • $0

  EST. TOTAL REVENUE

 • $0 - $0

  EST. MONTHLY REVENUE

 • $0 - $0

  EST. YEARLY REVENUE

GROWTH

 • 0

  AVG. DAILY VIEWS

* We try our best to gather the video's growth rate. This is an estimate for a cumulative growth of views.

VIDEO

PBDNJ, aksion politik kundër ndarjes së re - Top Channel Albania - News - Lajme

Referendumi, Presidenti i Republikës, Gjykata Kushtetuese dhe kontaktet me ndërkombëtarët janë tashmë në qendër të aksionit politik të PBDNJ-së, partisë aleate në qeverisje që kundërshtoi fort ndarjen territoriale për Bashkinë e Himarës.

SOCIAL ACTIVITY

 • 1 SHARES

 • 0 TWEETS

 • 0 +1's

 • 0 PINS

 • 0 SHARES

WEB RESULTS

 • www.youtube.com   PBDNJ, aksion politik kundër ndarjes së re - …

  Referendumi, Presidenti i Republikës, Gjykata Kushtetuese dhe kontaktet me ndërkombëtarët janë tashmë në qendër të aksionit politik të PBDNJ-së ...

  http://www.youtube.com/watch?v=D9RKSo6kMZY

 • www.dailymotion.com   PBDNJ, aksion politik kundër ndarjes së re - Top Channel …

  Aug 02, 2014 · Referendumi, Presidenti i Republikës, Gjykata Kushtetuese dhe kontaktet me ndërkombëtarët janë tashmë në qendër të aksionit politik të PBDNJ-së ...

  http://www.dailymotion.com/video/x22noak_pbdnj-aksion-politik-kunder-ndarjes-se-re-top-channel-albania-news-lajme_news

 • www.youtube.com   Opozita, kalendar politik kundër drogës - Top …

  Opozita do të përcaktojë këtë javë një kalendar politik bazuar në aksionin kundër asaj që ajo e ka cilësuar "karteli i drogës në qeverisje

  http://www.youtube.com/watch?v=fkmwwnv9J_g

 • www.dailymotion.com   Durrës, aksion pastrimi - Top Channel Albania - News - Lajme

  Nov 24, 2015 · Zona të ndryshme në qarkun e Durrësit janë kthyer në vendgrumbullim mbetjesh urbane dhe inertesh, ndaj nisma "të pastrojmë Shqipërinë në një ...

  http://www.dailymotion.com/video/x3fbxcy

 • www.top-channel.tv   Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas …

  Emisioni investigativ “Fiks Fare” në Top Channel ka transmetuar mbrëmjen e së mërkurës ... LSI është kundër rritjes së ... Made in Albania ...

  http://www.top-channel.tv/artikuj.php?k=1