Ku po shkon ekonomia? - Top Channel Albania - News - Lajme

Ku po shkon ekonomia? - Top Channel Albania - News - Lajme

Video Analysis for Ku po shkon ekonomia? - Top Channel Albania - News - Lajme

August 02, 2014

1000 x 564

02:23

1.7 / 5 (155 ratings)

OVERVIEW

 • D

  FINAL GRADE

 • 1.7 / 5

  RATING

 • 155

  VIEWS

ACHIEVEMENTS

 • TOUGH
  CROWD

 • TWO YEARS
  ONLINE

REVENUE

 • $0

  EST. TOTAL REVENUE

 • $0 - $0

  EST. MONTHLY REVENUE

 • $0 - $0

  EST. YEARLY REVENUE

GROWTH

 • 0

  AVG. DAILY VIEWS

* We try our best to gather the video's growth rate. This is an estimate for a cumulative growth of views.

VIDEO

Ku po shkon ekonomia? - Top Channel Albania - News - Lajme

Banka e Shqipërisë vëren së fundmi se ekonomia shqiptare ka ringjallje megjithëse brenda një mjedisi me shumë risqe. Ende nuk ka një analizë të plotë nëse rritja po vjen për shkak të vetë ciklit të ekonomisë dhe faktorëve të përkohshme sezonal apo se këtu ka ndikuar qeveria me disa ndërhyrje.

SOCIAL ACTIVITY

 • 0 SHARES

 • 0 TWEETS

 • 0 +1's

 • 0 PINS

 • 0 SHARES

WEB RESULTS

 • www.youtube.com   Ku po shkon ekonomia? - Top Channel Albania - …

  Qeveria po përgatit paketën e re fiskale, ndërkohë që ndryshme të rëndësishme në fushën e tatimeve janë ndërmarrë tashmë. Por si i sheh ...

  http://www.youtube.com/watch?v=yt0-ZLRXQzA

 • www.youtube.com   Ku po shkon ekonomia? - Top Channel Albania - …

  Banka e Shqipërisë vëren së fundmi se ekonomia shqiptare ka ringjallje megjithëse brenda një mjedisi me shumë risqe. Ende nuk ka një analizë të ...

  http://www.youtube.com/watch?v=UwUAMFMyWls

 • www.dailymotion.com   Ku po shkon ekonomia? - Top Channel Albania - News - Lajme

  Aug 02, 2014 · Video embedded · Debati për të mandatuarin për qeverinë - Top Channel Albania - News - Lajme - Top Channel Albania - News - Lajme- Top Channel Albania - News - Lajme

  http://www.dailymotion.com/video/x22nk1v_ku-po-shkon-ekonomia-top-channel-albania-news-lajme_news

 • www.yourepeat.com   Ekonomia - Ku po shkon Shqiperia, 7 Maj 2015, Pjesa 1 ...

  Repeat Ekonomia - Ku po shkon Shqiperia, 7 Maj 2015, Pjesa 1 - Top Channel Albania. ... Top Channel Albania - News - Lajme. 1:13:54 + Топ тема 7 мај 2015. …

  http://www.yourepeat.com/watch/?v=Ak-zXKVg31I#!

 • albanian.tv   Ku po shkon ekonomia? - Top Channel Albania - News - Lajme …

  Ku po shkon ekonomia? - Top Channel Albania - News - Lajme. Qeveria po përgatit paketën e re fiskale, ndërkohë që ndryshme të rëndësishme në fushën e ...

  http://albanian.tv/watch/53422/ku-po-shkon-ekonomia-top-channel-albania-news-lajme

 • player.mashpedia.com   Top Story, 22 Tetor 2015, Pjesa 4 - Top Channel Albania ...

  ... Meta: Impulset e reja - Top Channel Albania - News - Lajme. 2015/10/23. Fiks Fare, 16 ... 16 Tetor 2015, Pjesa 4 - Top Channel Albania - Entertainment Show. …

  http://player.mashpedia.com/player.php?ref=mashpedia&q=EGcb-uEy0XQ

 • player.mashpedia.com   Top Story, 22 Tetor 2015, Pjesa 3 - Top Channel Albania ...

  Ikja e kredisë, ekspertët: Duhet model i ri zhvillimi - Top Channel Albania - News - Lajme

  http://player.mashpedia.com/player.php?q=ZZu6K1saZ4M

 • www.top-channel.tv   Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas …

  ... të transmetuar në orën 13:00 në ekranin e Top Channel, ... po shkon drejt normalizimin. ... që shteti fqinj u bën prodhimeve “Made in Albania” në pikat ...

  http://www.top-channel.tv/artikuj.php?k=1

 • www.top-channel.tv   Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas …

  Top Channel ndoqi aksionin e njësive antiterror të policisë federale belge ... ku numri i viktimave sa vjen e po rritet nga minuta ... shkon në mbi 260 numri ...

  http://www.top-channel.tv/artikuj.php?k=3

 • wn.com   Edicioni Informativ, 10 Korrik, Ora 19 30 Top Channel ...

  ... Pjesa 1 - Top Channel Albania - Political Talk Show, Vitrina e librit, 07 ... News - Lajme, Vitrina e librit, 14 Korrik - Top Channel Albania - News - Lajme ...

  http://wn.com/Edicioni_Informativ,_10_Korrik,_Ora_19_30_Top_Channel_Albania_News_Lajme

 • wn.com   Halim Kosova, Takime Në Shëngjergj - Top Channel Albania …

  Erion Veliaj, në një takim me biznesmenë për çështjet e ekonomisë dhe punësimit në kryeqytet, theksoi se pas 21 qershorit, fjala kryetar i Bashkisë së ...

  http://wn.com/Halim_Kosova,_takime_në_Shëngjergj_-_Top_Channel_Albania_-_News_-_Lajme

 • sot.com.al   Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, …

  Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, ... ku takoi Presidenten e ... dhe administratorin e televizionit "Agon Channel", ...

  http://sot.com.al/

 • www.arkivalajmeve.com   Atena Nord - arkivalajmeve.com

  Top Channel; Koha TV; Ora News; Klan TV; Alsat; Big Brother; ... Video Lajme; Faqja kryesore » ... Komisioni i Ligjeve miraton dy kandidatet e mazhorances per ne KLD ...

  http://www.arkivalajmeve.com/kerko/kerkimithjeshte/termi/Atena+Nord

 • Show More