ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 )

ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 )

Video Analysis for ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 )

September 15, 2013

1000 x 564

03:07

2 / 5 (693 ratings)

OVERVIEW

 • C

  FINAL GRADE

 • 2 / 5

  RATING

 • 693

  VIEWS

ACHIEVEMENTS

 • TOUGH
  CROWD

 • TWO YEARS
  ONLINE

REVENUE

 • $0

  EST. TOTAL REVENUE

 • $0 - $0

  EST. MONTHLY REVENUE

 • $0 - $0

  EST. YEARLY REVENUE

GROWTH

 • 0

  AVG. DAILY VIEWS

* We try our best to gather the video's growth rate. This is an estimate for a cumulative growth of views.

VIDEO

ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 )

Film Shqip ENTERTAINMENT

SOCIAL ACTIVITY

 • 2 SHARES

 • 0 TWEETS

 • 0 +1's

 • 0 PINS

 • 0 SHARES

WEB RESULTS

 • www.amazon.co.uk   Po U Merzite: Adelina Thaqi: Amazon.co.uk: MP3 Downloads

  Po U Merzite: Adelina Thaqi: Amazon.co.uk: MP3 Downloads. Amazon.co.uk Try Prime Digital Music ...

  http://www.amazon.co.uk/Po-U-Merzite/dp/B00GPMPQ6U

 • www.amazon.com   Amazon.com: Adelina Thaqi: Digital Music

  Online shopping from a great selection at Digital Music Store.

  http://www.amazon.com/s?ie=UTF8&page=1&rh=n%3A163856011%2Ck%3AAdelina%20Thaqi

 • www.microsoft.com   Kenga Magjike 2013, Vol1 - Microsoft Store

  Kenga Magjike 2013, ... Po U Merzite Adelina Thaqi. Kenga Magjike 2013, Vol1. 3:07 $1.69. 10. S’dua Te Mbaroje ...

  http://www.microsoft.com/en-au/store/music/album/various-artists/kenga-magjike-2013-vol1/8d6kgx7mk34s

 • teksteshqip.com   Bashkëshorti I Uron Sukses Adelinës Në Gjysmëfinalen E ...

  Po ofrohet gjysmëfinalja si dhe finalja e madhe e festivalit “Kënga Magjike”. Këngëtarja kosovare Adelina Thaqi, është pjesë e këtij festivali, me ...

  http://teksteshqip.com/adelina-thaqi/article-5872.php

 • twitter.com   Kenga Magjike (@KengaMagjike) | Twitter

  The latest Tweets from Kenga Magjike ... Kenga Magjike ‏ @KengaMagjike 15 Sep 2013 View translation. ... Twitter stores that location.

  https://twitter.com/KengaMagjike

 • www.albeu.com   Albeu.com - Besa Kokëdhima fituese e "Kënga Magjike 2013 ...

  Besa Kokëdhima është fituesja e Kënga Magjike 2013, ... Adelina Thaqi “Po u mërzite” Çmimi Çesk Zadeja Mariza Ikonomi “Destinacion” Çmimi ...

  http://www.albeu.com/showbiz/besa-kokedhima-fituese-e-kenga-magjike-2013-video/133491/

 • www.amazon.com   Amazon.com: Kenga Magjike 2013, Vol1: Various artists: MP3 ...

  Amazon.com: Kenga Magjike 2013, Vol1: Various artists: MP3 Downloads. Amazon Try Prime ...

  http://www.amazon.com/Kenga-Magjike-2013-Various-artists/dp/B00GPOPTN8

 • www.digplanet.com   Learn and talk about Adelina Thaçi, Albanian female ...

  ADELINA THAQI - PO U MERZITE Kenga Magjike 2013 ( Netet Finale - Pallati Koncerteve ) Konkurimi ne Kenga Magjike 2013 NATA PARE Music: Armend …

  http://www.digplanet.com/wiki/Adelina_Tha%C3%A7i

 • www.mefeedia.com   Adelina Videos by Popular - mefeedia.com

  Adelina Thaqi - Po U Merzite (Kenga Magjike 2013) 09/15/13. Adelina Thaqi - Po U Merzite Kenga Magjike 2013Music Armend RexhepagiqLyric Aida …

  http://www.mefeedia.com/tags/adelina

 • www.meemira.com   KENGA-MAGJIKE- SHKARKO MP3 FALAS MUSIC FREE …

  music,mp3,KENGA-MAGJIKE-,download,Shkarko Mp3 muzike,degjo, ... Java e par _ 13 Adelina Thaqi - Po u merzite 13.mp3 20140823. ... Nuk betohem dot.mp3 l 12 27-11-2013.

  http://www.meemira.com/kenga-magjike-/music/1.html

 • www.lyrics.al   Kënga Magjike 2013 - lyrics.al

  Kënga Magjike; 2013; Kënga Magjike 2013. ... Kënga “Tatuazh në zemër” e Besa Kokëdhimës është fituese e edicionit të sivjetmë “Kënga Magjike”, ...

  http://www.lyrics.al/kenga-magjike/festevent-237.php

 • sv.wikipedia.org   Adelina Thaçi – Wikipedia

  Adelina Thaçi, född 31 Mai 1980 i ... 2013 deltog hon i Kënga Magjike 2013 med låten "Po u merzite" skriven av Aida Baraku och komponerad av Armend Rexhepagiqi.

  https://sv.wikipedia.org/wiki/Adelina_Thaqi

 • rateyourmusic.com   Kenga Magjike 2013: Vol. 1 by Various Artists (Compilation ...

  Kenga Magjike 2013: Vol. 1, a Various Artists Compilation. Released November 11, 2013 on Super Sonic.

  http://rateyourmusic.com/release/comp/various_artists_f2/kenga_magjike_2013__vol__1/

 • www.amazon.co.uk   Amazon.co.uk: Adelina Thaqi: Digital Music

  Online shopping from a great selection at Digital Music Store.

  http://www.amazon.co.uk/Adelina-Thaqi-Digital-Music/s?ie=UTF8&page=1&rh=n%3A77197031%2Ck%3AAdelina%20Thaqi

 • plus.google.com   Vilma Kosova - Google+

  Vilma Kosova. Lives in France. ... SHYHRETE BEHLULI 2013 - Je si rrush ... ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 ) 2.

  https://plus.google.com/103361022086707389045

 • albanianmusic.blogspot.com   Albanian Music Shqip Mp3

  ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 ) 12 0 0. Music 2014. Sunday, December 23, 2012. ... 2013 (1) December (1) Music 2014 ...

  http://albanianmusic.blogspot.com/

 • plus.google.com   Besas Q - Google+

  ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 ) 2. Besas Q Shared publicly - Rona Nishliu - Suus (Albania 2012) eurovision.tv. 1. Have her in circles . 36 …

  https://plus.google.com/105695218864299077305

 • www.hitefalas.com   HiteFalas.com - Shkarko muzik shqipHitet dhe Albumet e ...

  Adelina Thaqi - Po u merzite.mp3: Angelo - Serial killer.mp3: Devis Xherrahu - Serenat malli.mp3: Keler Sufja - Frymemarrje.mp3: Sheila Haxhiraj - Te ndiej.mp3:

  http://www.hitefalas.com/-++++++++++Hitet+dhe+Albumet+e+fundit+2013/-++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Kenga+Magjike+-+Java+e+pare+(2013).html

 • www.10minuta.com   Besa Kokëdhima triumfon në “Kënga Magjike” (video)

  Besa Kokëdhima ka triumfuar mbrëmë në spektaklin“Kënga Magjike” duke zënë vendin e parë me ... 01 Dec 2013 L.I. Magazina. Besa ... Adelina Thaqi “Po u ...

  http://www.10minuta.com/magazina/8392-besa-kokedhima-triumfon-ne-kenga-magjike-video

 • www.shqipedia24.com   Adelina Thaqi këngëtarja shumë e njohur për publikun shqiptar.

  Adelina Thaqi si këngëtare ka qenë shumë e angazhuar nëpër projekte të ndryshme dhe ndoshta ... në moshën 16 vjeçare Adelina u fut seriozisht në karrierë ...

  http://www.shqipedia24.com/vip/adelina-thaqi/

 • Show More