ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 )

ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 )

Video Analysis for ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 )

September 15, 2013

1000 x 564

03:07

2 / 5 (693 ratings)

OVERVIEW

 • C

  FINAL GRADE

 • 2 / 5

  RATING

 • 693

  VIEWS

ACHIEVEMENTS

 • TOUGH
  CROWD

 • TWO YEARS
  ONLINE

REVENUE

 • $0

  EST. TOTAL REVENUE

 • $0 - $0

  EST. MONTHLY REVENUE

 • $0 - $0

  EST. YEARLY REVENUE

GROWTH

 • 0

  AVG. DAILY VIEWS

* We try our best to gather the video's growth rate. This is an estimate for a cumulative growth of views.

VIDEO

ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 )

Film Shqip ENTERTAINMENT

SOCIAL ACTIVITY

 • 2 SHARES

 • 0 TWEETS

 • 0 +1's

 • 0 PINS

 • 0 SHARES

WEB RESULTS

 • plus.google.com   Besas Q - Google+

  ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 ) 2. Besas Q Shared publicly - Rona Nishliu - Suus (Albania 2012) eurovision.tv. 1. Have her in circles . 36 …

  https://plus.google.com/105695218864299077305

 • www.hitefalas.com   HiteFalas.com - Shkarko muzik shqipHitet dhe Albumet e ...

  Adelina Thaqi - Po u merzite.mp3: Angelo - Serial killer.mp3: Devis Xherrahu - Serenat malli.mp3: Keler Sufja - Frymemarrje.mp3: Sheila Haxhiraj - Te ndiej.mp3:

  http://www.hitefalas.com/-++++++++++Hitet+dhe+Albumet+e+fundit+2013/-++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Kenga+Magjike+-+Java+e+pare+(2013).html

 • www.10minuta.com   Besa Kokëdhima triumfon në “Kënga Magjike” (video)

  Besa Kokëdhima ka triumfuar mbrëmë në spektaklin“Kënga Magjike” duke zënë vendin e parë me ... 01 Dec 2013 L.I. Magazina. Besa ... Adelina Thaqi “Po u ...

  http://www.10minuta.com/magazina/8392-besa-kokedhima-triumfon-ne-kenga-magjike-video

 • www.shqipedia24.com   Adelina Thaqi këngëtarja shumë e njohur për publikun shqiptar.

  Adelina Thaqi si këngëtare ka qenë shumë e angazhuar nëpër projekte të ndryshme dhe ndoshta ... në moshën 16 vjeçare Adelina u fut seriozisht në karrierë ...

  http://www.shqipedia24.com/vip/adelina-thaqi/

 • shqiptarja.com   Këngëtarja Besa Kokëdhima fiton trofeun e Këngës Magjike

  Festivali “Kënga Magjike 2013”, ... ÇMIMET E DHENA NE FESTIVALIN KENGA MAGJIKE Era Rusi & GBMC “ Gjuju” Çmimi ... Adelina Thaqi “Po u mërzite” Çmimi ...

  http://shqiptarja.com/thashethem/2714/k-ng-tarja-besa-kok-dhima-fiton-trofeun-e-k-ng-s-magjike-189403.html

 • shqiptarja.com   Shqiptarja.com - Këngëtarja Besa Kokëdhima fiton trofeun e ...

  Festivali “Kënga Magjike 2013”, ... ÇMIMET E DHENA NE FESTIVALIN KENGA MAGJIKE ... Adelina Thaqi “Po u mërzite” Çmimi Çesk Zadeja.

  http://shqiptarja.com/thashethem/2714/besa-kok-dhima-fiton-trofeun-e-k-ng-s-magjike-189403.html

 • www.panorama.com.al   Kënga Magjike” para finales, 10 këngët më të klikuara ...

  Natyrisht që si gjithnjë artistëve do t’u duhet të ... Kënga Magjike” shumë prej ... ka bërë dhe Adelina Thaqi me “Po u ...

  http://www.panorama.com.al/kenga-magjike-para-finales-10-kenget-me-te-klikuara/

 • www.dailymotion.com   ADELINA THAQI - Video Dailymotion

  Mar 04, 2013 · ADELINA THAQI. Sign Up / Sign In * Upload. Create an account or sign in for a tailor-made video experience. Sign Up / Sign In. What to Watch. Categories ...

  http://www.dailymotion.com/video/xxyda8_adelina-thaqi_music

 • www.youtube.com   ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE …

  Konkurimi ne Kenga Magjike 2013 Java Pare Music: Armend Rexhepagiqi Lyric: Aida Baraku Arrangement: Darko Dimitrov Publisher: ONAIR All Rights Reserved ...

  http://www.youtube.com/watch?v=OZwzUnZYzcQ

 • www.kengamagjike.com   Adelina-Thaqi - Po-u-merzite - Kenga Magjike 2013

  Adelina Thaqi : Po u merzite : ... Cfare do t'ju pelqente te gjenit ne faqen ne internet te "Kenga Magjike"? Me shume foto: Me shume video: Pak Gossip:

  http://www.kengamagjike.com/artisti/10/Adelina-Thaqi%E2%80%93Po-u-merzite/

 • www.dailymotion.com   ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 ...

  Sep 15, 2013 · Video embedded · Erstelle dein eigenes Konto, erschaffe täglich deine Community, entdecke neue Videos

  http://www.dailymotion.com/video/x14qvt0_adelina-thaqi-po-u-merzite-kenga-magjike-2013_music

 • www.yourepeat.com   ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 ...

  Repeat ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 ) ... Choose your time range using the slider.

  http://www.yourepeat.com/watch/?v=OZwzUnZYzcQ#!

 • www.amazon.com   Amazon.com: Po U Merzite: Adelina Thaqi: MP3 Downloads

  Amazon.com: Po U Merzite: Adelina Thaqi: MP3 Downloads. Amazon Try Prime Digital Music ...

  http://www.amazon.com/Po-U-Merzite/dp/B00GPOPWT4

 • albanian.tv   ADELINA THAQI - PO U MERZITE Kenga Magjike 2013 ( Netet ...

  ADELINA THAQI - PO U MERZITE Kenga Magjike 2013 ( Netet Finale - Pallati Koncerteve ) Shows/Shfaqje. Konkurimi ne Kenga Magjike 2013 NATA PARE Music: …

  http://albanian.tv/watch/4318/adelina-thaqi-po-u-merzite-kenga-magjike-2013-netet-finale-pallati-koncerteve

 • www.10minuta.com   ADELINA THAQI - PO U MERZITE - 10minuta.com

  ADELINA THAQI - PO U MERZITE ( KENGA MAGJIKE 2013 ), Music: Armend Rexhepagiqi, Lyrics: Aida Baraku, Arrangement: Darko Dimitrov, Publishing: Jon Musi...

  http://www.10minuta.com/video/muzike-shqip/6569-adelina-thaqi-po-u-merzite

 • www.youtube.com   ADELINA THAQI - PO U MERZITE Kenga Magjike 2013 ( …

  Konkurimi ne Kenga Magjike 2013 NATA PARE Music: Armend Rexhepagiqi Lyric: Aida Baraku Arrangement: Darko Dimitrov Publisher: ONAIR All Rights Reserved ...

  http://www.youtube.com/watch?v=EGhv7eLDw1I

 • www.teksteshqip.com   Adelina Thaqi - Po U Merzite - teksteshqip.com

  Teksti dhe videoklipi i kenges Po U Merzite nga Adelina Thaqi, ... Këngë pjesëmarrëse në Kënga Magjike 2013 Korrigjo Tekstin. Status FB nga ky tekst.

  http://www.teksteshqip.com/adelina-thaqi/lyric-1903162.php

 • en.wikipedia.org   Adelina Thaçi - Wikipedia, the free encyclopedia

  Adelina Thaçi (born May 31, 1980) ... She made a big return in September 2013 when she entered Kënga Magjike with "Po u mërzite" (If you're sad). [4]

  https://en.wikipedia.org/wiki/Adelina_Tha%C3%A7i

 • www.amazon.co.uk   Po U Merzite: Adelina Thaqi: Amazon.co.uk: MP3 Downloads

  Po U Merzite: Adelina Thaqi: Amazon.co.uk: MP3 Downloads. Amazon.co.uk Try Prime Digital Music ...

  http://www.amazon.co.uk/Po-U-Merzite/dp/B00GPMPQ6U

 • Show More